رابرت گانیه پایه گذار نظریه یادگیری، آموزش را مجموعه‌ای از رویدادهای "به عمد ترتیب داده شده" می‌داند که برای حمایت از فرآیندهای درونی یادگیری طراحی شده‌اند. چینش فرآیند یادگیری می‌تواند اهداف متفاوتی داشته باشد، بعضی برای علاقه به یادگیری، بعضی برای افزایش دانش فنی و پیشرفت در زندگی حرفه‌ای و بعضی نیز برای پیش‌برد اهداف سازمان و کسب و کار خود رو به یادگیری و آموزش می‌آورند.

آموزش نرم افزار مالی و اداری

شرکت حساب رایان به عنوان یکی از تولیدکنندگان نرم افزارهای مالی و اداری، به هنگام خرید نرم افزار از سوی مشتری، مراحل آموزش رایگان مورد نیاز برای استفاده از نرم افزارهای محاسبان را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد اما گاهی نیاز است تا علاوه برآموزش نرم افزار، دوره‌های آموزشی تکمیلی که مورد نیاز کاربران سازمان‌های دولتی، خصوصی، شهرداری و کسب و کارهاست نیز برگزار شود تا نیازهای مشتریان به بهترین شکل ممکن پاسخ داده شود. علاوه بر این همانطور که ذکر کردیم ممکن است بسیاری از افراد صرفا برای پیشرفت در حرفه کاری خود به دنبال آموزش و یادگیری نرم افزارهای مالی و اداری و مسائل مرتبط با آن باشند که در این صورت نیز واحد آموزش شرکت حساب رایان شرایط مناسبی را برای این عزیزان تدارک دیده است.

کارگاه های آموزشی حساب رایان

پکیج آموزشی بهاره


پکیج آموزشی تابستانه

ثبت نام در دوره‌های آموزشی

برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی حساب رایان کلیک کنید

چرا دوره‌های آموزشی حساب رایان

تجربه دو دهه حضور در صنعت نرم افزارهای مالی و اداری کشور و فعالیت در تمامی حوزه‌های آن مانند حوزه شهرداری، بانکی، دولتی و خصوصی، باعث شده که شرکت حساب رایان کوله‌باری از دانش و تخصص توسط متخصصان خود در اختیار داشته باشد. اما این دانش و تخصص زمانی با ارزش است که در اختیار دیگران قرار گیرد و بر اساس مسئولیت اجتماعی این شرکت، باعث پیشرفت و بهبود شرایط افرادی که به آن نیاز دارند شود. به همین جهت دپارتمان آموزشی شرکت حساب رایان پارس با هدف ارائه خدمات تکمیلی در زمینه آموزش نرم‌افزارهای محاسبان به پرسنل و مشتریان این شرکت تشکیل شده است. آموزش در دو حوزه فنی و غیرسیستمی از جمله مفاهیم مالی و اداری به سبد محصولات اضافه و آموزش در حوزه کاربران آزاد به عنوان یک خط کسب و کار جدید در ساختار این دپارتمان ایجاد شده است. دپارتمان آموزش شرکت حساب رایان می‌کوشد تا از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مالی و جدیدترین شیوه‌های آموزش بر اساس سرفصل¬‌های تدوین شده برای مشتریان عزیز استفاده نماید. پیشنهاد می‌کنیم که دوره‌های آموزشی مرتبط با نرم افزارهای مالی و اداری که توسط دپارتمان آموزش شرکت حساب رایان برگزار می‌شود را از دست ندهید.

 • دوره‌های آنلاین

  در حال حاضر دوره‌های آموزشی به روش‌ مجازی برگزار می‌شود. بدین ترتیب ضمن افزایش تعامل شرکت‌کنندگان با مدرس و بخش پشتیبانی، مخاطبان از مزیت‌های آموزش‌های غیرحضوری مانند صرفه‌جویی در زمان و هزینه، آموزش ۲۴ ساعته و انعطاف پذیر، دسترسی آسان و… نیز بهره‌مند خواهند شد

 • دوره‌های خودآموز

  محدودیت زمانی گروهی از آموزش پذیران، دپارتمان آموزش حساب رایان را برآن داشت تا در جهت تسهیل فرآیند آموزشی، بسته‌های آموزشی خودآموز را طراحی و تولید کند.

 • دوره‌های حضوری کارآموزان

  دوره کارآموزی فرصتی به کارجویان می‌دهد تا پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در شرایط واقعی کار قرار بگیرند. این دوره، انعکاس یک شغل تمام وقت در آینده است. افراد تازه فارغ‌التحصیل یک دید کلی در خصوص انجام شغل مورد نظر خود دارند اما این کافی نیست بلکه باید دانش و مهارت لازم جهت موفقیت در شغل آتی خود کسب کنند این مهرات‌ها در قالب کلاس‌های حضوری، مجازی، و کارگاه­‌های عملی برگزار می‌شود.

 • گواهینامه معتبر

  فراگیران دپارتمان آموزشی حساب رایان پس از پایان دوره، «گواهینامه‌ی آموزشی» دریافت می‌کنند. گواهینامه‌های صادر شده در دوره های آموزشی، از نظر ارزشمندی برای مشتریان معیاری مطمئن در تشخیص توانمندی افراد و از سوی دیگر برای کاربران آزاد در حکم اعتباری برای دستیابی به شغل مورد نظرشان است.

سوالات متداول درباره دوره‌های آموزشی حساب رایان
کارکنانی که تمایل به انتصاب به سطوح شغلی بالاتر و یا پذیرش نقش های جدید دارند.
خیر، تمامی اشخاصی که به هر نحوی تمایل به یادگیری دوره‌های آموزشی مرتبط با نرم افزارهای مالی و اداری دارند، می‌توانند از این دوره‌های آموزشی استفاده نمایند.
در آموزش‌های مجازی تمامی اطلاعات از فرایند ثبت نام تا اطلاع رسانی و برگزاری و همچنین قیمت دوره‌ها، از طریق صفحه lms.hesabrayan.com و دیگر کانال‌های ارتباطی حساب رایان به مشتریان اعلام خواهد شد.
در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا دوره‌های آموزشی به روش‌ مجازی برگزار می‌شود. بدین ترتیب ضمن افزایش تعامل شرکت‌کنندگان با مدرس و بخش پشتیبانی، مخاطبان از مزیت‌های آموزش‌های غیرحضوری مانند صرفه‌جویی در زمان و هزینه، آموزش ۲۴ ساعته و انعطاف پذیر، دسترسی آسان و …) نیز بهره‌مند خواهند شد.