درباره حساب رایان پارس

شرکت دانش بنیان حساب رایان پارس، به عنوان یکی از پیشروان تولید نرم افزارهای بخش خصوصی کشور، فعالیت خود را در سال 1376 شروع کرد و در سال 1382 به صورت رسمی ثبت شد. هم‌اکنون، شرکت حساب رایان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری است که به تمامی سازمان‌‌ها اعم از شهرداری‌ها، دولتی و غیر دولتی خدمت رسانی می‌کند که به واسطه همین خدمات، موفق به کسب سه رتبه یک از شورای عالی انفورماتیک و افتخارات گوناگون دیگر شده است.
شرکت حساب رایان در حال حاضر با توجه به تجربیاتی که در تمامی کسب و کارهای کشور به دست آورده است، توانایی ارائه راهکار برای توسعه و پیش‌برد اهداف بیشتر صنایع را داراست و به مدیران آن‌ها برای دستیابی به اهداف سازمانی و چشم اندازهایشان کمک خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم:

صفحه راهکارهای حساب رایان را بررسی نمایید.

 

مزایای حساب رایان پارس

حساب رایان پارس، همواره کوشیده تا با استفاده از مهندسین خبره انفورماتیک و کارشناسان مجرب امور مالی، بهترین و کامل‌ترین نرم افزارهای مالی و اداری را تولید کند تا بتواند تمامی نیازهای یک سازمان را پوشش داده و از دوباره کاری‌های گوناگون بکاهد. کسب عنوان شرکت تولیدکننده برتر نرم افزار در سال‌های 1393 و 1396 از سوی وزارت صمت، نشان دهنده تلاش و پشتکار این شرکت در همین راستا است.


بیش از ۴۰۰۰ مشتری نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری در سراسر کشور

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، شرکت حساب رایان پارس به طیف وسیعی از حوزه‌ها و صنایع اعم از شهرداری‌ها، بانک‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی ارائه خدمات می‌نماید. بنابراین با وجود چنین گستره‌ای، جمع مشتریان شرکت حساب رایان در تمامی این حوزه‌ها، به بیش از 4000 مشتری می‌رسد.


بیش از ۶۰۰ پایگاه شهری استفاده کننده از نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری حساب رایان در سراسر کشور

در کشور عزیزمان ایران پهناور، حدود 1200 شهرداری وجود دارد که تمامی این شهرداری‌ها دارای سازمان‌های تابعه مختلفی هستند؛ شرکت حساب رایان پارس به بیش از 600 پایگاه شهری که شامل 5 کلان‌شهر، 16 مرکز استان و صدها شهرداری و سازمان تابعه آنها می‌شود، نرم افزارهای مالی و اداری ارائه داده است.


دارای تاییدیه شرکت دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان، موسسات خصوصی یا تعاونی هستند که در راستای اهداف علمی و اقتصادی کشور گام بر می‌دارند و با طراحی و تولید کالا و خدمات در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده (به‌خصوصدر حوزه نرم افزاری) تشکیل می‌شوند. شرکت‌های دانش بنیان معمولا کالای فیزیکی تولید نمی‌کنند و محصولات غیر ملموس که دارای مالیکت معنوی هستند می‌سازند.


دارای بیش از ۳۸۵۰۰۰ کلاینت و کاربر در سراسر کشور

همانطور که گفتیم، تعداد مشتریان شرکت حساب رایان به بیش از 4000 شرکت، سازمان، بانک، شهرداری و دهیاری می‌رسد، برای تمامی این مشتریان، به تعداد مورد نیاز آن سازمان، کاربر نرم افزار تعریف شده است که مجموعا به بیش از 385000 کاربر می‌رسد.


پوشش ۱۶ مرکز استان برای نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری محاسبان

16 مرکز استان مانند کرج، شیراز، زاهدان، اهواز، ایلام، ارومیه و... از مشتریان نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان هستند

مسئولیت اجتماعی حساب رایان

شرکت حساب رایان، علاوه بر خدمت به بخش انفورماتیک و صنایع مختلف کشور، همیشه نگاهی ویژه به مسائل اجتماعی و مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه دارد. مهم‌ترین موضوع نیز مسائل مربوط به محیط زیست و اهمیت توجه به آن است. حساب رایان پارس با توجه به تولید نرم افزارهای مالی و اداری، گام مهمی در زمینه کاهش بروکراسی اداری و در نتیجه کاهش استفاده از کاغذ برداشته است که همین موضوع به حفظ بقای درختان بیشتری می‌انجامد. ما میراث دار آیندگان هستیم و باید از حق طبیعی فرزندان خود برای زندگی در محیط زیستی سالم صیانت کنیم؛ علاوه بر محیط زیست، حساب رایان تلاش می‌کند تا با استفاده از عواید فروش نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، سرمایه گذاری در امور خیریه مانند کمک به آموزش و رشد کودکان بی سرپرست، کمک به انجمن‌های خیره، کمک به سازمان‌های آموزش محور و موارد دیگر از این قبیل را فراموش نکند تا قدمی در راستای مسئولیت اجتماعی خود بردارد.