شریک تجاری حساب رایان شوید

نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان با گذشت حدود دو دهه از آغاز تولید و راه اندازی در سازمان‌های مختلف دولتی، خصوصی، کسب و کارها و شهرداری‌های کشور، جایگاه مناسبی در بازار نرم افزارهای مالی و اداری به دست آورده که صد البته کیفیت ارائه خدمات اهمیت زیادی در مسیر این موفقیت داشته است. چشم انداز شرکت حساب رایان پارس، معرفی امکانات و مزایای پیشرفته نرم افزارهای یکپارچه محاسبان در کنار ارائه خدمات حرفه‌ای برای بهره برداری توسط تمامی سازمان‌های فعال در حوزه شهرداری،‌ دولتی،‌ بازرگانی، خدماتی، تولید و پیمانکاری در سراسر ایران است. با توجه به این هدف بلند مدت، شرکت حساب رایان پارس تصمیم به اعطا نمایندگی فروش به علاقمندان دریافت نمایندگی نرم افزار و فعالان حوزه فروش و حسابداری دارد. ما قصد داریم این فرصت را به دیگر علاقمندان اخذ نمایندگی و همکاری در فروش نرم افزار و ارائه خدمات، با هدف توسعه و ارائه راهکارهای یکپارچه در فرآیندهای مالی و اداری بدهیم.

ما در شرکت حساب رایان همیشه به دنبال همکاری با افراد حرفه‌ای هستیم که علاقه دارند تا با فروش حرفه‌ای و تبدیل شدن به یک کسب و کار، برند شخصی خود را بسازند. در لیست نمایندگی نرم افزارهای محاسبان بهترین افراد در حوزه کاری خود گزینش شده‌اند. به همین دلیل ممکن است همه درخواست‌های اعطای نمایندگی مورد پذیرش قرار نگیرند! با این وجود شرکت نرم افزاری حساب رایان پارس مزایای قابل توجهی را برای نمایندگان فروش که واجد شرایط نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات هستند اعطا می کند که در فایل زیر می‌توانید مطالعه نمایید.

مزیت های اخذ نمایندگی

 1. فروش نرم افزار به شغلی جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورها تبدیل شده است. در کشور ما نیز اخیرا سیل تقاضای خرید نرم افزارهای مالی و اداری توسط مشتریان آن در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده است به‌طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد و می‌تواند آینده این افراد را تضمین کند.
 2. کسانی که دارای روابط عمومی بالایی هستند و یا تمایل دارند که روابط گسترده‌ای ایجاد کنند، از موفق‌ترین‌ها در این زمینه خواهند بود.
 3. سیاست‌ها و استراتژی‌های اعطا نمایندگی در شرکت حساب رایان پارس، منحصر به فرد ونماینده محور است.
 4. برگزاری دوره‌ای همایش‌های سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و به‌روز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه‌های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این حوزه.
 5. محصولات حساب رایان پارس دقیق و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی‌های انجام شده کاربری بسیار آسانی دارد. به همین دلیل نرم افزارهای محاسبان می‌توانند مشتری‌های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.
 6. ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن‌ها.
 7. روش‌های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت‌های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.
 8. با توجه به درآمد بالای نمایندگی نرم افزارهای مالی و اداری، نمایندگان می‌توانند برای ارتقای شغلی و درآمدزایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

مراحل دریافت نمایندگی نرم افزار

 • ثبت درخواست:


  در ابتدا متقاضیان دریافت نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات شرکت حساب رایان پارس اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، محل اقامت، سمت شغلی، شماره تماس و نحوه آشنایی را به‌صورت کامل در فرم درخواست نمایندگی ثبت کرده تا توسط کارشناسان اعطاء نمایندگی بررسی شود.
 • دریافت و بررسی اطلاعات:


  اطلاعاتی مثل نوع فعالیت، تجربه‌های فروش متقاضی دریافت نمایندگی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در مرحله بعد سابقه فعالیت در حوزه حسابداری و مالی و میزان اعتبار شرکت متقاضی نمایندگی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 • جلسه حضوری:


  در جلسه بین واحد امور نمایندگی و متقاضی نمایندگی شرکت حساب رایان پارس با تمام جزئیات و چشم انداز بازار رقابتی آشنا می‌شوید. در نهایت در مورد راهکارهای فعالانه جذب مشتری و قراردادهای فروش محصولات و ارائه خدمات مذاکره می‌کنند.
 • اعطا مجوز نمایندگی:


  بعد از تایید صلاحیت متقاضی نمایندگی و جلسه معارفه و آموزش نرم افزار، قرارداد نمایندگی و همکاری بین شرکت حساب رایان پارس و متقاضی اخذ نمایندگی امضا و در نهایت مجوز دریافت نمایندگی به متقاضی اهدا می شود.