نمایندگان و همکاران تجاری

نمایندگی ها و همکاران شرکت حساب رایان

محصولات مالی و اداری محاسبان با گذشت ۱۸ سال از آغاز تولید و راه اندازی در شهرداری‌ها، سازمان‌های مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی شهرت خوبی به دست آورده و کیفیت خدمات اهمیت زیادی در این مسیر داشته است. در ادامه این موفقیت هدف گروه حساب رایان پارس با معرفی امکانات و مزایای پیشرفته و کاملا یکپارچه نرم افزار محاسبان در کنار ارائه خدمات حرفه ای و بهره مندی سایر سازمان های فعال در حوزه شهرداری،‌ دولتی،‌ بازرگانی، خدماتی، تولید و پیمانکاری در همه ۳۱ استان ایران است. با توجه به این هدف بلند مدت، شرکت حساب رایان پارس تصمیم به اعطاء نمایندگی فروش از بین علاقمندان دریافت نمایندگی نرم افزار و فعالان حوزه فروش و حسابداری دارد. ما می خواهیم این فرصت را به سایر علاقمندان اخذ نمایندگی و همکاری در فروش نرم افزار و ارائه خدمات، با هدف توسعه و ارائه راهکارهای یکپارچه در فرآیندهای مالی و اداری بدهیم.

ما همیشه به دنبال همکاری با افرادی هستیم که علاقمند به فروش حرفه ای و تبدیل شدن به یک کسب و کار برند هستند. در لیست نمایندگی نرم افزار بهترین افراد گزینش شده اند. به همین دلیل نمی توانیم تضمین کنیم که تمامی درخواست اخذ نمایندگی فروش نرم افزار را قبول خواهیم کرد! شرکت نرم افزاری حساب رایان پارس مزایای قابل توجهی را برای نمایندگان فروش که واجد شرایط نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات هستند اعطا می کند.

مزیت های اخذ نمایندگی

 1. فروش نرم افزار یکی از مشاغل جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورهاست. در کشور ما نیز اخیرا مشتریان نرم افزاری همچون سیلی در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده اند. به طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد.
 2. کسانی که دارای روابط عمومی بالایی هستند و یا دوست دارند که روابط گسترده ای ایجاد کنند، بهترین ها خواهند بود.
 3. سیاست ها و استراتژی های اعطاء نمایندگی در شرکت حساب رایان پارس، منحصر به فرد، نماینده محور می باشد.
 4. برگزاری دوره ای همایش هایی سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و بروز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این علوم.
 5. محصولات حساب رایان پارس: متفاوت و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی های انجام شده فوق العاده راحت است. لذا خود محصولات می توانند مشتری های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.
 6. ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن ها.
 7. روش های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.
 8. نمایندگانی که با انرژی فعالیت میکنند، درآمد نسبتا بالایی دارند به طوری که نمایندگان میتوانند برای ارتقای شغلی و درآمد زایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

مراحل دریافت نمایندگی نرم افزار

 1. ثبت درخواست:
  در ابتدا متقاضیان دریافت نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات شرکت حساب رایان پارس اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، محل اقامت، سمت شغلی، شماره تماس و نحوه آشنایی را به صورت کامل در فرم درخواست نمایندگی ثبت کرده تا توسط کارشناسان اعطاء نمایندگی بررسی شود.
 2. دریافت و بررسی اطلاعات:
  اطلاعاتی مثل نوع فعالیت، تجربه های فروش متقاضی دریافت نمایندگی مورد بررسی قرار می گیرد و در مرحله بعد سابقه فعالیت در حوزه حسابداری و مالی و میزان اعتبار شرکت متقاضی نمایندگی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 3. جلسه حضوری:
  در جلسه بین واحد امور نمایندگی و شما به عنوان متقاضی اخذ نمایندگی با نرم افزار شرکت حساب رایان پارس به همراه تمام جزئیات و چشم انداز بازار رقابتی آشنا می شوید. در نهایت در مورد راهکارهای فعالانه جذب مشتری و قراردادهای فروش محصولات و ارائه خدمات مذاکره می کنند.
 4. اعطاء مجوز نمایندگی:
  بعد از تایید صلاحیت متقاضی نمایندگی و جلسه معارفه و آموزش نرم افزار ، برگه قرارداد نمایندگی و همکاری بین شرکت حساب رایان پارس و متقاضی اخذ نمایندگی امضاء و در نهایت مجوز دریافت نمایندگی به متقاضی اهدا می شود.
درخواست دمو   درخواست دمو