ما در شرکت حساب رایان معتقدیم ارتباطمان با مشتری بعد از فروش نرم افزار، نه تنها قطع نمی‌شود بلکه ابتدای خدمت رسانی خواهد بود. بعد از اینکه هر کدام از نرم افزارهای محاسبان توسط مشتری خریداری شود، مراحل استقرار نرم افزار و سپس آموزش استفاده از آن انجام می‌شود که بعد از آن نیز تا مدت زمانی مشخص (وابسته به قرارداد) مشتریان محترم شامل قرارداد خدمات پشتیبانی رایگان خواهند شد.

 
آموزش

آموزش استفاده از نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، یکی از اصلی‌ترین مراحل اجرایی شدن نرم افزار در سازمان و کسب و کار مد نظر است. در این مرحله، شرکت حساب رایان به تمامی کاربران و مسئولان استفاده از نرم افزار که توسط مشتری معرفی می‌شوند، آموزش استفاده از نرم افزار محاسبان را در دستور کار قرار می‌دهد. علاوه بر آموزش اولیه که قبل از استقرار نرم افزار انجام می‌شود، امکان ارائه آموزش‌های تکمیلی به صورت کلاس، کارگاه و وبینار نیز وجود دارد که در صورت درخواست مشتری، به ایشان قابل ارائه خواهد بود.

استقرار

پیاده سازی اصولی، مناسب و منطبق بر فرآیندها و نیازهای سازمانی با رعایت قوانین و مقررات، از مهم‌ترین مراحل خرید نرم افزار مالی و اداری به شمار می‌رود، زیرا اگر استقرار بر اساس نیازهای سازمان انجام نشود، با وجود اینکه راهکار و یا پکیج نرم افزاری در بی نقص‌ترین حالت خود هم باشد، بازهم توانایی رفع نیازها و مشکلات سازمان یا کسب و کار را نخواهد داشت. شرکت حساب رایان برای اطمینان از اینکه استقرار نرم افزار به خوبی برای مشتری صورت می‌پذیرد، از تیم‌های متخصص و دوره دیده کنترل پروژه، نرم افزار و... برای این حوزه استفاده می‌کند. گرچه امکان استقرار از راه دور برای مشتریان میسر شده است اما با توجه به وجود دفاتر نمایندگی و پشتیبانی در چهارگوشه کشور عزیزمان، امکان ارائه خدمات اسقرار حضوری برای مشتریان سرتاسر کشور نیز فرآهم است.

 

نگهداشت

نگهداشت به مرحله‌ای از خدمات پشتیبانی نرم افزاری گفته می‌شود که نرم افزار در سازمان یا کسب و کار مشتری مستقر و جا افتاده شده و دوره خدمات پس از فروش ابتدایی آن نیز تکمیل شده است. بعد از این مرحله مشتریان عزیزی که همچنان تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی دارند، بعد از گذشت خدمات پس از فروش رایگان، مشتری می‌تواند اقدام به عقد قرارداد خدمات پشتیبانی (نگهداشت) جدید نماید.

خدمات پشتیبانی حساب رایان چطور انجام شود؟


 • ثبت درخواست در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (Ticketing)

  خدمات پشیتبانی شرکت حساب رایان صرفا به صورت ثبت درخواست در سامانه مدیریت درخواست‌ها انجام می‌شود. در این روش مشتریان درخواست خود را از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کاربر پس از ثبت تیکت طی زمان بسیار محدود پاسخ خود را دریافت خواهد کرد. در صورتی که مشکل سطحی باشد بلافاصله مرتفع می‌گردد در غیر این‌صورت به کارشناسان ارشد فنی ارجاع می‌شود.

 • صفحه مدیریت درخواست

  برای ثبت تیکت به این صفحه مراجعه نمایید.

 • پشتیبانی حضوری

  بعضی مواقع لازم است تا کارشناس به‌صورت حضوری در محل مشتری اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی نماید و مشکلات آنان را در محل مشتری بر طرف نماید. با توجه به اینکه شرکت حساب رایان در سراسر کشور دفاتر نمایندگی و خدمات پس از فروش دارد، این نگرانی برای مشتریانی که ساکن دیگر شهرها هستند رفع شده است.

 • درخواست قرارداد پشتیبانی

  برای ثبت درخواست قرارداد پشتیبانی به این لینک مراجعه نمایید.