راهکار ویژه صنعت دارو و داروسازی

شرکت حساب رایان پارس یکی از موفق ترین شرکت های تخصصی انفورماتیک کشور با پشتوانه بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای اداری ، مالی و درآمد در طول سالهای فعالیت مستمر خود با همکاری مهندسین خبره انفورماتیک و کارشناسان مجرب امور مالی و مطالعه و شناخت بازار و بهره گیری از فناوری های نوین دنیا، نرم افزارهای کاربردی و یکپارچه را تولید و به بازار عرضه نموده است.
گستردگی محصولات ، خدمات و انعطاف پذیری بالا باعث کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری گردید. دامنه مشتریان شرکت بسیاری از حوزه های فعالیت در کشور از جمله شرکت ها ، بانکها ، سازمان های دولتی و خصوصی و نیمه دولتی را در بر می گیرد.
شرکت حساب رایان در راستای همروندسازی سیستم های مالی و اداری محاسبان.نت با ساختار و روند عملیاتی و اجرائی صنعت دارو و دارو سازی، با استفاده از تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی واداری، اقدام به تولید و ارائه راهکار ویژه صنعت دارو و داروسازی نموده است.
آنچه صنعت دارو و داروسازی را امروزه پیچیده تر کرده، سیاست ها و رویکردهای ویژه ایست که سبب هرچه رقابتی تر شدن این حوزه شده است که بالطبع انطباق با این شرایط نیازمند استفاده از ابزار مناسب و قدرتمندی است تا مدیران و فعالان صنعت دارو و داروسازی کشور با بهره گرفتن از آن، سرعت سازگاری با شرایط را افزایش دهند. این قدرت و سرعت در انعطاف پذیری عملیاتی و اتخاذ تصمیمات مناسب با استفاده از ابزارهای قوی و گزارشات منتجه بسیار راحت تر امکانپذیر میشود. سیستم محاسبان.نت سیستمی یکپارچه و جامع است که با استفاده از یکپارچگی اطلاعاتی و عملیاتی کلیه محورهای اجرایی سازمان را به بهترین شکل با هم مرتبط نموده ‌و به مدیریان صنعت داروسازی توانایی مدیریت بهتر در سازمان را می دهد.
شرکت حساب رایان پارس ، دلایل موفقیت خود در عرصه تامین نرم افزار های مالی و اداری حوزه دارو و داروسازی را ناشی از تقاط قوت زیر می داند:
  • امکان مدیریت یکپارچه انبار در سراسر کشور و کنترل کلیه فرایندها و انتقال های پیچیده بین واحدی
  • قابلیت کنترل و مدیریت یکپارچه اموال و دارائیهای ثابت در سراسر کشور
  • قابلیت مدیریت یکپارچه تحت وب املاک و مستغلات سراسر کشور
  • مدیریت مالی و حسابداری مراکز
  • مدیریت یکپارچه قراردادها و امور پیمانها
  • مدیریت خرید و تدارکات
شرکت حساب رایان با استفاده از تجربه چندین ساله در همکاری با شرکت های صنعت دارو و داروسازی مانند کیمیا فام، اسکان پویاتب، پخش دارو آبان، داروخانه 29 فروردین، داروخانه وحدت و .... ،‌ ضمن بررسی کلیه مسائل مطروحه،‌ اهم نیازمندیهای عملیاتی و فرآیندی آن را در قالب راهکار نرم افزاری صنعت دارو سازی و پخش دارو ارائه داده است.


قابلیت های راهکار ویژه صنعت دارو وداروسازی عبارتند از:
 

۱) قابلیت مدیریت متنوع در کدینگ کالا اعم از دز دارو، بسته بندی، کشور سازنده، برند
۲) شناخت کسب و کار
شناخت شاخص های کلید
۳) تحلیل نیازمندیهای کارکردی/ تحلیل نیازمندیهای واسط سیستم – کاربر
تحلیل منابع - تحلیل کسب و کار - تحلیل نیازهای اطلاعاتی -
۴) طراحی و پیاده سازی
طراحی مدل مفهومی / طراحی انبار داده / طراحی مد منطقی/ طراحی ETL ها /طراحی گزارشات
۵) آموزش
آموزش کاربردی / راهبردی و مفاهیم
۶) پشتیبانی
پشتیبانی، نگهداری، بروزرسانی