اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

این روزها که همه چیز با افزایش قیمت سرسام آور مواجه شده‌اند، قدرت خرید برای همه کاهش چشم‌گیری داشته است. افزایش قیمت ارز و دلار، تاثیر بسزایی در رشد قیمت همه محصولات داشته است به طوری که حتی تولیدکنندگان محصولات غیر مرتبط با واردات و صادرات، ناگزیر از افزایش تورم نیازمند تغییر قیمت برای جبران خسارات وارده به کسب و کار خود هستند.

تخفیف خرید نرم افزارهای مالی و اداری تا 20 مهر ماه

نرم افزار ذی‌حسابی یکی از مهم‌ترین نرم افزارهای تخصصی شهرداری‌ها و سازمان‌های دولتی است که با توجه به ماهیت فعالیت شهرداری و سازمان‌های دولتی، به منظور رعایت اصل محافظه کاری در حسابداری، به ذی‌حساب‌ها کمک می‌کند دو گزارش مهم سنا و سناما را استخراج کنند.

خرید نرم افزار ذی‌حسابی، فقط با پرداخت ماهیانه 200 هزار تومان

شبکه تولید، توزیع و عرضه محصولات و خدمات در کشور زنجیره‌ای به هم پیوسته است که اگر هر کدام از این مولفه‌ها دچار نقص و اشتباه باشند، در دراز مدت ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌کنند. به همین دلیل مدتی هست که پویشی به نام «بدون قیمت نخریم» در سراسر کشور راه افتاده است

حساب رایان پارس، حامی پویش ملی «بدون قیمت نخریم»

واحد پشتیبانی هر شرکت نرم افزاری، مهم‌ترین و حیاطی‌ترین بخش ارتباط آن شرکت با مشتریان است. برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی توسط مشتری، باعث می‌شود تا علاوه بر بهره‌مندی از پشتیبانی فنی و دریافت نسخه‌های به‌روز شده نرم افزار، هماهنگی‌های لازم در جهت هرگونه تغییر در قوانین مالی و مالیاتی کشور در اسرع وقت انجام شود.

تخفیف ویژه مشتریان خوش حساب

با هدف ایجاد زمینه‌های عملیاتی شدن ماده ۲۵ آیین نامه مالی شهرداری‌ها مصوبه ۱۳۴۶، دپارتمان آموزشی شرکت حساب رایان پارس بر اساس وظایف خود اقدام به برگزاری «کارگاه آموزشی به همراه فیلم آموزشی دستورالعمل بودجه» ویژه شهرداری‌ها و مسئولین بودجه و اعتبارات نموده است.

کارگاه آموزشی دستورالعمل بودجه ویژه شهرداری‌ها و مسئولین بودجه و اعتبارات

در این برهه از زمان که همه چیز در گرو دانش و تخصص است، بدون کسب علم و افزایش آگاهی عملیاتی در هر حوزه، امکان ورود به بازار کار تقریبا ناممکن است. تمامی کارفرمایان به دنبال نیروی متخصص و کارا می‌گردند که بتواند باری از دوش سازمان و مجموعه تحت نظرشان بردارد.

راه اندازی دپارتمان آموزش مجازی حساب رایان

تا آخر خرداد تمدید شد

با توجه به الزام شهرداری‌های کل کشور به پیاده‌سازی دستورالعمل جدید بودجه ابلاغی وزارت کشور، شرکت حساب رایان پارس بنا به رسالت همیشگی خود در راستای مشتری مداری، نسبت به تحلیل دستورالعمل مذکور و ارایه راهکارهای نرم افزاری در جهت پیش‌بینی مکانیزه بودجه و بهبود عملکرد شهرداری‌ها اقدام نموده است.

موفقیتی دیگر، پیاده سازی دستورالعمل بودجه سال ۱۳۹۹

نهمین نمایشگاه شهرهوشمند مشهد همزمان با بیست و دومین نمایشگاه الکامپ مشهد، با حضور ۱۳۰ شرکت و ۵۰ استارتاپ فعال در حوزه فناوری و هوشمندسازی با شعار «شهر هوشمند، شهر امید و زندگی» با محوریت معرفی ویژگی‌های شهرهای هوشمند و خدمات ارایه شده در این حوزه، از تاریخ یکم تا چهارم بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار شد و شرکت حساب رایان که تولید و ارایه کننده ...

نهمین نمایشگاه الکامپ و شهر هوشمند مشهد همزمان برگزار شد