اخبار و مقالات

تازه های فناوری و مقالات تخصصی حساب رایان

تا آخر خرداد تمدید شد

با توجه به الزام شهرداری‌های کل کشور به پیاده‌سازی دستورالعمل جدید بودجه ابلاغی وزارت کشور، شرکت حساب رایان پارس بنا به رسالت همیشگی خود در راستای مشتری مداری، نسبت به تحلیل دستورالعمل مذکور و ارایه راهکارهای نرم افزاری در جهت پیش‌بینی مکانیزه بودجه و بهبود عملکرد شهرداری‌ها اقدام نموده است.

موفقیتی دیگر، پیاده سازی دستورالعمل بودجه سال ۱۳۹۹

در سال ۲۰۰۷ فدراسیون بین‌المللی حسابداران تاریخ ۲ تا ۸ دسامبر هر سال (برابر با ۱۱ تا ۱۷ آذر) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد؛ بر همین اساس و با توجه به تاریخ تاسیس سازمان حسابرسی ایران در تاریخ ۱۵ آذر، این روز در ایران که در هفته جهانی حسابداری قرار دارد به عنوان روز حسابدار نامیده شد.

روز حسابدار و هفته جهانی حسابدار گرامی باد

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه عدد و رقم دستمزد ۹۶ هفته آینده اعلام می‌شود، گفت: انتظار داریم که بند ۲ ماده ۴۱ قانون کار و توجه به سبد معیشت خانوارهای کارگری امسال مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

دستمزد ۹۶ هفته آینده مشخص میگردد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ از مصوبه امروز (چهارشنبه) این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن حقوق ماهانه تا دو میلیون تومان از مالیات معاف شد.
به گزارش اخبار حسابداری ایران، علی کاظمی اظهار کرد: پیش از این دولت پیشنهاد کرده بود

سقف معافیت مالیات حقوق ۹۶ به دو میلیون تومان افزایش یافت

همه ساله پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارگران بر مبنای قانون مصوب سال ۱۳۷۰ مجلس شورای اسلامی صورت می‌گیرد و بر اساس آن کارفرمایان موظفند دست‌کم دو ماه پایه حقوق و حداکثر سه ماه پایه حقوق و دستمزد را به عنوان عیدی و پاداش پایان سال به کارگران خود پرداخت کنند. کارفرمایان کارگاههای مشمول قانون ...

حداقل و حداکثر عیدی ۹۶ کارگران مشخص گردید