مدیران برگزیده، دیدگاه مدیر مالی شرکت سکو ایران

نام و نام خانوادگی: مدیحه سلیمی فرد

سمت: مدیر مالی شرکت سکو ایران

تحصیلات: لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی تهران

بیوگرافی: سرکار خانم سلیمی فرد متولد سال ۱۳۴۷، دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد و مدیریت مالی شرکت های سکو ایران و اتاق بازرگانی  ایران-ایتالیا می باشند. ایشان در سال های گذشته حسابرس چند شرکت بودند.

فعالیت و سابقه ایشان به شرح زیر می باشد:

  • عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران
  • عضویت در انجمن مدیران مالی حرفه ای

دیدگاه در مورد محاسبان

از سال ۱۳۸۵ و از طریق واحد انفورماتیک با شرکت حساب رایان آشنا شدند و از سال ۱۳۸۶ سیستم اجرایی شده است . چالش هایی را که قبل از محاسبان داشتند به شرح ذیل اعلام کردند:
  • عدم امکان Export to excel در گزارش گیری وجود چنین امکانی درسیستم محاسبان
  • اجبار در خرید همه زیر سیستم ها در نرم افزار قبلی حتی اگر مورد نیاز نباشد و امکان خرید زیر سیستم ها به صورت مجزا در محاسبان
  • مبلغ زیاد و قیمت بالای خرید سیستم ها و عدم وجود این مشکل در محاسبان

تاریخچه

سکو نام فامیل یک خانواده ایتالیایی است که از سال ۱۹۳۰ در کشور ایتالیا تولید پروفیل بدون استفاده از جوش را ابداع نمود.کارخانجات سکو ایران از سال ۱۳۵۵ تحت لیسانس کارخانجات سکو ایتالیا و با سرمایه گذاری مشترک با ایتالیایی ها در ایران شروع به تولید نمود. سکو ایران در حال حاضر بیش از ۵۵ نوع پروفیل تولید می نماید که علاوه بر نیاز خود نیاز سایر کارخانجات از جمله کارخانجات تولید کننده شبکه توزیع نیرو ، خودرو سازی و کارخانجات آجرسازی را نیز تامین می کند.

سکو ایران از پروفیلهای تولیدی خود مبادرت به ساخت انواع درب و پنجره کشویی و لولایی ( یکجداره، دوجداره، سه جداره، قوس دار و غیرگونیا) ،پنجره های ترمال برگ، نماهای شیشه ای، سقف های کاذب، پارتیشن، فریم دربهای چوبی ، نرده ، کرکره برقی ، سایه بان برقی ، اسکرین برقی و طیف گسترده ای از لوازم و مبلمان ویلایی نموده است.