مدیران برگزیده، دیدگاه مدیر مالی شرکت دلتا درمان پارت

نام و نام خانوادگی: هایده لاله رنگی

سمت: مدیر مالی شرکت دلتا درمان پارت

تحصیلات: لیسانس حسابداری از دانشگاه بین المللی آمریکا (International University)

بیوگرافی: سرکار خانم هایده لاله رنگی متولد سال ۱۳۴۵ دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه بین المللی آمریکا می باشند و مدیر مالی شرکت دلتا درمان پارت را برعهده دارند. ایشان از نرم افزار Quickbook استفاده میکردند و کاملاً راضی بودند ولی به دلیل هزینه های بالا و عدم پشتیبانی در ایران در حال حاضر استفاده نمیکنند. مدتی از نرم افزاری داخلی با هزینه کم استفاده میکردند ,ولی با خدمات پشتیبانی خیلی ضعیف روبرو بودند . از طریق آقای صفوی که در شرکت پیشتاز طب فعالیت میکردند با شرکت حساب رایان آشنا شدند و از مرداد ۱۳۹۴ با شرکت همکاری میکنند.

دیدگاه در مورد محاسبان

نرم افزار محاسبان نرم افزاری سیستماتیک است. گزارشات را به صورت جامع و راحت در دسترس کاربر می گذارد. به روزتر از سایر نرم افزارها است و از ورود نسل سوم محاسبان وب بسیار استقبال کردند و گفتند در آینده ممکن است تحت وب خریداری کنند. خدمات پشتیبانی قوی ویژگی ممتاز محاسبان اعلام کردند، بطوریکه واحد پشتیبانی در بسیاری از زمان ها با صبوری پاسخگوی نیاز های مشتری هستند.

تاریخچه

شرکت دلتا درمان پارت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در زمینه واردات و فروش کیت های آزمایشگاهی آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از تخصص و تجربه بیش از ۲۱ کارشناس در بخشهای مختلف فروش و خدمات پس از فروش و کنترل کیفی به عرضه محصولات خود با هدف ارائه خدمات تخصصی مناسب،سرعت در رفع مشکلات، و پشتیبانی مستمر و ارائه زنجیره تامین منظم پرداخته است.

هم اکنون محصولات این شرکت در بسیاری از مراکز آزمایشگاهی مختلف اعم از آزمایشگاههای تشخیص طبی، آزمایشگاه های متعلق به بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های تامین اجتماعی و سازمانهای مهم دولتی عرضه می گردد.

همچنین شرکت دلتا درمان پارت در راستای خودکفایی کشور اقدام به آماده سازی تجهیزات سایت تولیدی محصولات خود تحت نظارت کمپانی هایی که نماینده آنها می باشد نموده است و امید است با اتمام این پروژه، این شرکت به سطح بالاتری در ارائه محصولات خود در جهت جلب رضایت بهره برداران نائل آید.