مدیران برگزیده ، دیدگاه مدیر مالی شرکت آرتنوس آریا

نام و نام خانوادگی: مصطفی هیبتیان

سمت: مشاور و مدیر مالی شرکت آرتنوس آریانا

تحصیلات: کارشناس حسابداری از دانشگاه شهرکرد

بیوگرافی: جناب آقای مصطفی هیبتیان متولد سال ۱۳۵۱ دارای لیسانس حسابداری از دانشگاه شهرکرد می باشند و مدیریت مالی و مشاور شرکت آرتنوس آریا، آرین پایا طب، مهرنگار باستان، تک شقایق صحرا و صبا نوآوران فردوس را برعهده دارد و از سوابق ایشان می توان به عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران نام برد.

فعالیت و سابقه ایشان به شرح زیر می باشد:

  • مدیر مالی و مشاور شرکت آرتنوس آریا
  • مدیر مالی آرین پایا طب
  • مدیر مالی مهرنگار باستان
  • مدیر مالی تک شقایق صحرا
  • مدیر مالی صبا نوآوران فردوس
  • عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران

دیدگاه در مورد محاسبان

از سال ۱۳۸۰ با محاسبان آشنا شدم. با شرکت زمین پردازش گوهر که در زمینه اکتشاف نفت فعالیت داشتند کار با محاسبان شروع شده است. محاسبان سیستمی است که از ابتدا بصورت تخصصی کار کرد و نگاهش به نرم افزار نگاه خوبی بود. از محاسبان در صنعت کاشی و سرامیک، شرکتهای نفتی و صنعت پزشکی مشاور و مدیر مالی بودند و کار کردند

تاریخچه

شرکت آرتنوس آریا یکی از شرکت های پیشگام در تکنولوژی اطفاء حریق بوده و در این زمینه تامین کننده محصولات با کیفیت و استاندارد بالا می باشد. این شرکت در حال حاضر تامین کننده سیستم ها و تجهیزات اعلام و اطفاء حریق در سراسر کشور و در صنایع گوناگون مانند نفت و گاز، فولاد، پتروشیمی، نیروگاه ها، بنادر و آتش نشانی های محلی می باشد.

این شرکت موقعیت خود را در صف اول شرکت های تامین کننده تجهیزات و خدمات اطفاء حریق از طریق سرمایه گذاری مداوم در آموزش پرسنل و ارتقاء سطح کیفی خدمات حفظ نموده و از این طریق توانسته است خدمات ارزنده ای را به صنایع کشور ارائه نماید. محصولات این شرکت همواره از بالاترین استانداردها و گواهینامه های کیفی بین المللی از جمله VDS, LPCB, FM, UL برخوردار بوده و همواره سعی ما در محافظت از جان، اموال و دارایی های مشتریان می باشد.

علاوه بر ارائه و تامین محصولات با کیفیت بالا آرتنوس آریا همچنین پیشگام در طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های کشف، اعلام و اطفاء حریق در سراسر کشور بوده و از این طریق موقعیت خود را به عنوان یکی از برترین و کارآمدترین شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی اطفاء حریق با رعایت مسائل و موارد زیست محیطی تثبیت نموده است. اگر شما در حال حاضر یکی از مشتریان محصولات و خدمات ما هستید از شما کمال تشکر را داریم و اگر نه شما را به پیوستن به جمع مشتریان این شرکت و بهره مند شدن از خدمات آن در راستای رسیدن به آینده ای ایمن دعوت می نماییم. دفتر مرکزی شرکت آرتنوس آریا در تهران بوده و شرکت های همکار ما در کشورهای انگلستان، امارات متحده عربی و هندوستان ما را در رسیدن به اهداف ذکر شده یاری می نمایند.