درباره شرکت حساب رایان

تولید کننده نرم افزارهای جامع مالی و اداری با رویکرد ERP

حساب رایان را بیشتر بشناسید

شرکت دانش بنیان حساب رایان پارس، به عنوان یکی از پیشروان تولید نرم افزارهای بخش خصوصی کشور، فعالیت خود را در سال 1376 شروع کرد و در سال 1382 به صورت رسمی ثبت شد. هم‌اکنون، شرکت حساب رایان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری است که به تمامی سازمان‌‌ها اعم از شهرداری‌ها، دولتی و غیر دولتی خدمت رسانی می‌کند که به واسطه همین خدمات، موفق به کسب سه رتبه یک از شورای عالی انفورماتیک و افتخارات گوناگون دیگر شده است.

شرکت حساب رایان در حال حاضر با توجه به تجربیاتی که در تمامی کسب و کارهای کشور به دست آورده است، توانایی ارائه راهکار برای توسعه و پیش‌برد اهداف تمامی صنایع را داراست و به مدیران آن‌ها برای دستیابی به اهداف سازمانی و چشم اندازهایشان کمک خواهد کرد.

 

مزایای حساب رایان پارس

حساب رایان پارس، همواره کوشیده تا با استفاده از مهندسین خبره انفورماتیک و کارشناسان مجرب امور مالی، بهترین و کامل‌ترین نرم افزارهای مالی و اداری را تولید کند تا بتواند تمامی نیازهای یک سازمان را پوشش داده و از دوباره کاری‌های گوناگون بکاهد.

کسب عنوان شرکت تولیدکننده برتر نرم افزار در سال‌های 1393 و 1396 از سوی وزارت صمت، نشان دهنده تلاش و پشتکار این شرکت در همین راستا است.

 

مسئولیت اجتماعی حساب رایان

شرکت حساب رایان، علاوه بر خدمت به بخش انفورماتیک و صنابع مختلف کشور، همیشه نگاهی ویژه به مسائل اجتماعی و مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه دارد. مهم‌ترین موضوع نیز مسائل مربوط به محیط زیست و اهمیت توجه به آن است. حساب رایان پارس با توجه به تولید نرم افزارهای مالی و اداری، گام مهمی در زمینه کاهش بروکراسی اداری و در نتیجه کاهش کاغذ دارد که همین موضوع به حفظ بقای درختان بیشتری می‌انجامد. ما میراث دار آیندگان هستیم و باید از حق طبیعی فرزندان خود برای زندگی در محیط زیستی سالم سیانت کنیم؛

علاوه بر محیط زیست، حساب رایان تلاش می‌کند تا با  استفاده از عواید فروش نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان، سرمایه گذاری در امور خیریه  مانند کمک به آموزش و رشد کودکان بی سرپرست، کمک به انجمن‌های خیره، کمک به سازمان‌های آموزش محور و موارد دیگر از این قبیل را فراموش نکند تا قدمی در راستای مسئولیت اجتماعی خود بردارد.

درخواست دمو   درخواست دمو